Angielski – Certyfikat – Wrocław Jagodno i Krzyki

Przygotowujemy do najbardziej popularnych egzaminów językowych z zakresu angielskiego. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób, które chcą w krótkim czasie uzyskać potwierdzenie znajomości języka angielskiego w formie certyfikatu na terenie Wrocławia (Jagodno oraz Krzyki). Swoją ofertę dedykujemy również amatorom kursów online. Z myślą o efektywności nauczania uczestnikom kursu przekazujemy niezbędne materiały dydaktyczne. Zapewniamy kompleksowe przygotowanie do egzaminów językowych dopasowane do poziomu kursanta. Dzięki nam szybko zdobędziesz upragniony certyfikat i kwalifikacje niezbędne do dalszej drogi zawodowej.

Jakie certyfikaty uzyskasz z naszą pomocą?

Gama propozycji jest bardzo szeroka, a co najważniejsze, dostosowana do oczekiwań kursantów o różnym stopniu zaawansowania. To kluczowa kwestia w zapewnieniu skutecznej nauki. Dzięki naszym kursom we Wrocławiu (Jagodno i Krzyki) możesz zdobyć wymarzony certyfikat z angielskiego potwierdzający konkretne umiejętności językowe. Przygotowujemy do następujących certyfikatów:

  • First Certificate in English, Certificate in Advanced English oraz Certificate of Proficiency in English organizowane są przez University of Cambridge Local Examinations Syndicate. Ważne bezterminowo certyfikaty potwierdzają umiejętność posługiwania się językiem angielskim – użytkowym (mówionym i pisanym).
  • FCE – honorowany jest przez Urząd Służby Cywilnej, Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz wiele organizacji handlowych i przemysłowych na całym świecie. Wymagany podczas rekrutacji na University of London oraz University College London.
  • CAE – potwierdza kwalifikacje przewodników i pilotów turystycznych. Honoruje go również Urząd Służby Cywilnej oraz większość anglojęzycznych uniwersytetów i instytucji edukacyjnych. Certyfikat jest wymagany w przypadku chęci studiowania na University of Bristol, University of Leeds oraz na wybrane kierunki University of Oxford.
  • CPE – potwierdza znajomość języka angielskiego na najwyższym poziomie wśród pracowników Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Niezbędny podczas rekrutacji na University of Cambridge i University of Oxford.

 

Angielski certyfikat Wrocław Jagodno Krzyki