Angielski dla dzieci – Wrocław Jagodno i Krzyki

Lekcje angielskiego prowadzone w tradycyjnych szkołach to często za mało, aby dziecko dobrze nauczyło się języka. Najmłodsi są specyficzną grupą odbiorców, która najlepiej uczy się poprzez zabawę i stosowane przez nauczyciela ciekawe techniki dydaktyczne. W naszej akademii oferujemy skuteczne i niezwykle interesujące kursy angielskiego dla dzieci we Wrocławiu. Zajęcia grupowe stacjonarne odbywają się w niewielkich grupach 4-8 dzieci na terenie przedszkola Kinder Jagodno (ul. Schuberta 19b).

Co wyróżnia naszą szkołę językową?

  • Podczas wieloletniej działalności udało nam się zgromadzić dużą bazę ciekawych i skutecznych materiałów dydaktycznych, które otrzymaliśmy w wyniku współpracy z wydawnictwami. Posiadamy programy multimedialne do efektywnego utrwalania słownictwa, płyty CD, karty obrazkowe, ćwiczenia dodatkowe, a także pacynki z ulubionymi bohaterami książek dla dzieci, które urozmaicają zajęcia.
  • Na naszych lekcjach angielskiego dla dzieci dbamy o to, aby każdy mały uczestnik nie stracił zainteresowania przedstawianym tematem i aktywnie uczestniczył w kursie. Zależy nam na tym, aby każda minuta została właściwie spożytkowana, dzięki czemu efekty nauki języka pojawiają się niezwykle szybko.
  • Nasi nauczyciele uwielbiają pracę z dziećmi i chętnie angażują się w ułożone gry i zabawy oraz śpiewanie piosenek. Najmłodsi czują, że prowadzący jest z nimi zintegrowany.
  • W zajęcia angielskiego wkładamy nie tylko wiedzę, ale również pasję i zaangażowanie. Nauczanie to dla nas wyzwanie, któremu pragniemy sprostać. Na lekcjach panuje przyjemna atmosfera, a nauczyciel czuwa nad pojawieniem się postępów i pomaga dzieciom rozwiązać napotkane trudności.
  • Jesteśmy otwarci na owocną współpracę z rodzicami. Podpowiemy, w jaki sposób pracować z pociechą w domu i przekażemy dodatkowe materiały, dzięki którym możliwa będzie organizacja lekcji angielskiego dla dziecka we własnych czterech kątach.

Zapewnij swojemu dziecku najlepszy start w przyszłość – znajomość języków obcych to dziś konieczność, która otwiera drzwi na świat i nowe możliwości. Jesteśmy przekonani, że zajęcia angielskiego dla dzieci organizowane w naszej szkole we Wrocławiu (Jagodno i Krzyki) przyniosą znakomite efekty!

Angielski dla dzieci Wrocław Jagodno Krzyki